Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha nekem egy 15 éves fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Szeretnék is vele egy kapcsolatot. Lány vagyok,12 éves
2015. jún. 10. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki :D


A lányoknak az idősebb fiúk jönnek be altalabn

2015. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem úgy,hanem hogy a fiúnak ciki-e,ha megtudja :D
2015. jún. 10. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

az!!

én felkötnélek a rákba, ha megtudnám. -.-

2015. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Miert kell ennyire bunkónak lenni????
2015. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező!


Attól is függ, hogy te mennyire vagy érett :)

2015. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jó hír az hogy normális dolog az idősebb fiúkhoz vonzódnod. Rossz hír az hogy neki gáz lesz az tuti.

12 éves vagy még az ő szemében is egy kisgyerek. Egy 15 éves már nem hogy vele egykorút de idősebb lányokat néz. Én személy szerint vagy osztály társaim, iskola társaim abszolút komolytalannak tekintettük már a nálunk fiatalabb lányokat. Gyerekesek,komolytalanok, számukra és számunkra a szerelem két különböző fogalom volt :) És ez most se, sose változik.

2015. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!