Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítsete, BE akarom vallani...

Segítsete, BE akarom vallani egy fiúnak, hogy tetszik nekem, Hogyan tegyem meg h ne legyen ciki, és randira hívjon vagy valami? :D 20/L

Figyelt kérdés
Nem ismerem személyesen a srácot, soha nem csináltam még ilyet, de nem akarok várni a csodára

2015. ápr. 26. 23:22
1 2
 1/11 h345 válasza:
42%

Hàt ha én volnék a lány akkor biztos finoman célózgatnék rá!De ha előbb összehaverkosz vele az a legjobb kezdés!

Sose kötődj hozzá nagyon mindig tarts távolságot!Mutasd meg,hogy te mindd össze barátja vagy!

Ha ez megvan áradozz neki egy kicsit egy fiúról és ha te is bejössz a "srác haverodnak,, akkor lépni fog hogy ne más pasi csapjon le a kezéről!

2015. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy eldobható telefont és írd meg neki smsben, hogy mennyire bejössz neki, persze nem a te nevedben és tuti sikere lenne, ha elhívna randizni.
2015. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rólam van szó akkor oda jössz hozzám és azt mondod "Szia. Azt szeretném mondani neked, hogy tetszel. Lenne kedved találkozni velem valamikor?" Csak arra kérlek, hogy a hogy szót majd mond ki ne csak egy h betűt ejts, mert nem fogom érteni.
2015. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1-el nem értek egyet. Nálam egy ilyen húzással elvágnád magad azonnal.

Mondd meg neki őszintén, hogy tetszik neked és szívesen megismernéd.

Ennyi. Ha bejön bejön, ha nem nem. A fölös köröket megspórolod vele!


24/F

2015. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Mondd csak nyugodtan,hallgatlak :D
2015. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem is mondd meg neki, hogy tetszik. Tényleg maxm aazt mondja, hogy nem. De az is lehet, hogy csak elsőre mondja azt, aztán keresni fog. Csak a lényeg, hogy ne akadj ki, ha nemet mondd. :)
2015. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#1: Ne add már te is alá a lovat. Így is hülye ilyen téren majdnem minden nő, legalább aki bizonytalan, azt próbáljuk már meg ráhangolni az egyenességre és ne a taktikázásra, ármánykodásra.
2015. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én mint fiú azt mondom:szerintünk a fiúnak kell lépni ha neki is tetzsel akor lépni fog!
2015. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod a nevét,szerintem nyugodtan írj rá a facebookon.Mai világban már nem számít annyira,hogy ki kezdi az ismerkedést.Egyébként is mit veszíthetsz vele? :)

Max.ha nem próbálod meg akkor.

43F

2015. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Komoly vagy. Szemelyiedzok?
2015. máj. 12. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!