Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány elég félénk és csöndes, meg nem túl magabiztos?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban magabiztos vagyok, és az exem szerint az ágyban is jó voltam, de az életben nagyon félénk vagyok, két szót nem szólok, nehezen intézek el bármit is. Ha valami hivatalos ügyet kell intéznem akkor totál parázok és annyira hadarok, hogy néha nem is lehet érteni amit mondok. Olyan rossz hogy egy csomó mindent nem tudok a világról félek egy csomó mindentől, és azért ez így 20 évesen már elég gáz.

Van olyan pasi aki elviselné ezt, esetleg még szívesen tanítana is egy két dolgot?


2015. jún. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én szívesen megtanítanék egy két dolgot.
2015. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb mint a nagyképű, bunkózó csajok... Sőt... Sok embernek kell ilyen lány :)
2015. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nrm zavar, sőt, tetszik is :) Kár h 4 év van köztünk :/

16/f

2015. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen vagyok nem zavarna. :) 23/F
2015. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!