Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ők tényleg jobban bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők tényleg jobban bejönnek a lányoknak mint én? 16/f

Figyelt kérdés

Fiatal lányok!


Ők tényleg jobban bejönnek nektek mint én?

Nem pont ők hanem az ilyen stílusúak.


[link]


Képet privátban küldök! :) (Sport közben készítettem)


2015. jún. 11. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldheted!:)
2015. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a pávák egyáltalán nem jönnek be.

Ha gondolod küldhetsz képet és elmondom a véleményem veled kapcsolatban. Ja és én is 16 vagyok.

2015. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én soha nem szerettem az ilyen fiúkat és nem is érte hogy mások mit látnak bennük:)

Nem az hogy rosszul néznek ki mert köztük is lehetnek normálisabb kinézetüek de ők már nem is hasonlítanak egy fiúra

15/L

2015. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ezek engem kifejezetten taszítanak. Én úgy vagyok vele, hogy egy fiú inkább legyen testesebb mint ilyen kis gizda, semmilyen. Ezenkívül:a hajukkal ki tudnám festeni a szobám, a pólójik mélyebb kivágásúak, mint az enyémek, a nadrágjuk meg rövidebb, mint bármelyik forrónacim, az összes 50 kiló vasággyal. Szóval nem, nem jönnek be.

Ha akarsz, küldhetsz képet.

2015. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem küldheted, de nekem nem jonnek be a pawak

13/L

2015. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ezek meg hogy néznek ki?!

Bár nem tartozom a te korosztályodba, de azért válaszolok, és nekem nagyon nem jön be ez a stílus, azok a rövidgatyák nagyon undik számomra


Nem kell képet küldened

2015. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az itteni és a privát válaszokat is :)
2015. jún. 12. 16:00
 8/9 anonim válasza:
Küldhetsz kepet 15/L
2015. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
atya ég.. fel kéne őket gyújtani
2015. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!