Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm apukájával most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm apukájával most fogok először találkozni. Hogyan mutatkozzak be neki?

Figyelt kérdés
Minden apróságot tudni szeretnék. (Ki nyújt először kezet stb..) Valami algoritmust írtok nekem?
2015. jún. 12. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szevasz b++ rég láttalak
2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az én barátom csak odament hozzá, köszönt neki, bemutatkozott, kezet nyújtott neki az apukám, aztán ennyi. Egy óra múlva már nem is tudtam közöttük szóhoz jutni, annyira jól kijöttek egymással.
2015. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# Milyen filmet nézel éppen, ahonnan ezt vetted?


Először inkább anyukájával próbálj találkozni, ha neki jó benyomást teszel, akkor az apa is "megpuhul". Persze nyújts neki kezet te először, illetve köszönj is neki, ha elmész legalább fürödj meg, s ne nézz ki úgy, mint egy tróger, ne legyél tahó praszt az elején.

2015. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg a saját neveden.
2015. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as te hol élsz? Mit kell egy apán puhítani?
2015. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyukájával már találkoztam többször is. Elváltak a szülei
2015. jún. 13. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!