Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mindenkire így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mindenkire így hat egy rossz hír?

Figyelt kérdés
Amióta történt egy rossz dolog a szerelmi életemben, azóta eléggé és elég gyorsan fogytam le, fáradtabb vagyok és ez az arcomon is meglátszik, de elvileg mindenhogyan megváltoztam sokak szerint, mert mindent negatívként gondolok. És egy páran mondták (lányok), hogy szerintük olyan 10/8-as vagyok.

2015. jún. 12. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire.De pl rám is nagyon rosszul hatott pedig én fiú vagyok
2015. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok. Már éltem meg egy pár visszautasítást. De mindet könnyebb volt átvészelnem...
2015. jún. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!