Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Többször beszéljek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Többször beszéljek vele vagy kevesebbszer?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, elkezdtem vele beszélgetni, de nem akarok minden pillanatban írni neki, nem akarom hogy azt higgye ennyiből áll az életem, hogy facebook előtt ülök. Szerintem így jobban is fogja várni, hogy írjak neki.
2015. jún. 12. 23:43
 1/2 To7ka ***** válasza:

Ne játszd meg magad. Hosszabb út vezet egy lányhoz őszinteséggel, de ha a saját életedben is motiválva vagy, hogy ne ülj a facebook előtt egész nap, sokkal jobban megéri!:) Plusz, egy olyan párt fogsz találni, aki az épp aktuális egyéniségednek megfelelő. Ha színészkedsz, egyrészt rossz lesz Neked, mert ott kuksolsz fb előtt és direkt nem írsz neki, másrészt ha Te miután összejöttetek többet beszélnél Vele, de azt a nem létező éned mutattad, aki elfoglalt... No az megint kellemetlen.

Add magad! Ha nem elég jó amit nyújtani tudsz, fejleszd magad és kezd újra!:) Hajrá

2015. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Van tennivalóm mindig szerencsére, úgyhogy nem ülök előtte egésznap, csak ilyenkor az ember jobban oda-oda nézne, hogy írt-e stb. :)
2015. jún. 13. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!