Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ilyen sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ilyen sok életképtelen ember?

Figyelt kérdés

Miéért??

Most gondolok azokra, akik olyan kérdéseket tesznek fel, hogy "Szerelmes vagyok, mit csináljak?" vagy "Hogy csókoljam meg?", meg hasonló kérdések..


Miiért kell idegeneket megkérdezni arról aminek a válaszát tudja a kérdező???! -.-"


Miért ennyire életképtelenek az emberek? Már én kezdem szarul érezni magam miattuk..


2015. jún. 13. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ők jelentik a problémát, hanem te.
2015. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ők megtehetik, hogy ilyeneket kérdezzenek :3
2015. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1.

Azért én vagyok a probléma mert szemet szúrt az, hogy naponta 10x felteszik ugyan azt az önsajnáltatós kérdést, és azt hiszik hogy ez mindennél nagyobb probléma?

Kis tinik azért sírnak mert szerelmesek de nem képesek ezt a másik ember tudtára adni..

Akkor mégis mit várnak? Azt remélik hogy akiről szó van, az is olvassa ezt a kérdést és pont magára ismer és akkor nagy szerelem lesz??!

Sajnos az élet nem ilyen egyszerű, hogy várok a csodára, aztán lesz valami..

Csak ne tömjék tele, ugyan azzal a kérdéssel az oldalt minden nap.. Teljesen fölösleges..

2015. jún. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!