Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ennek mennyire örülnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ennek mennyire örülnétek? Vagy rossz ötlet az egész?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt nagyon szeretsz már több mint féléve, de a lány nem érzi ugyanazt az érzést mint te. Egyszer csak kapnál egy SMS-t olyan szöveggel hogy "Nézz ki az ablakon" és ha kinéznél az ablakon akkor a lány állna ott. Ha lemennél hozzá akkor elmondaná, hogy rájött mindenre és téged szeret. Nektek ez hogy tetszene? Hogyan reagálnál rá? :)
2015. jún. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Háhhhh?! Nem értem. Most akkor ő tudja hogy te nem szereted őt?
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
en leszopatnam magam
2015. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem pl nagyon tetszene... utana megjobban szeretnem a lanyt es o lenne a legfontosabb
2015. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő úgy tudja hogy nem szeretem, de időközbe beleszerettem, de még nem mertem elmondani neki :)
2015. jún. 14. 17:56
 5/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Nyilván örülnék neki,ha lenne valaki,akit szeretek és viszont szeret,nem?
2015. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én először osszef*snám magam aztán kimennék.

Szerintem jó ötlet biztos értékelni fogja :) Csináld meg, ilyen helyzetben én rohadtul örülnék hogy nem nekem kell szenvedni hogy elmondjam hanem a lány teszi meg.

Ez olyan lenne mintha meg akarnád nyerni a lottót de ne mlottózol mert nem látsz rá esélyt. Aztán valaki a kezedbe nyomja a nyertes szelvényt :D

2015. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!