Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon durva lenne vagy egész jó ötlet?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyok együtt egy lánnyal, de nem tudok beleszeretni, azért is vagyunk MÉG mindig együtt, de én véget akarok vetni ennek, mert belsőre nem tetszik úgy, mint külsőre, biztos vagyok benne, hogy nem tudnék beleszeretni. Rengeteget gondolkodtam már azon, hogy hogy és mi módon szakítsak vele, de mindig mikor rászánom magam, akkor elfog a sajnálat iránta és a szívem szakad meg, hogy ő belém szeretett, én pedig abba akarom hagyni, ezért mindig meggondolom magam..

Most haverommal lett egy közös ötletünk. Neki tetszik a lány, meg biztos vagyok benne, hogy a lánynak is ő, mondom, szerintem ez biztos, mert mikor ismerkedtünk vele ketten, akkor is sokat figyelte a haveromat, de végül velem jött össze. Tehát az ötlet az, hogy szünetet kérnék a lánytól, olyan szünetet, ahol lehet pasizni/csajozni, aztán haverommal összejönne valamilyen módon, ezt még nem találtuk ki. Ez nem egy 100%-os terv, főleg, hogy elvileg nagyon megszeretett, habár kétlem, hogy szerelmes, de azért mégis látszik rajta, hogy szeret, ő be is vallotta.

A terv ez lenne, kissé fura, de szerintetek működhet? Nem durva ez? Min változtassunk, hogy még jobb legyen?

Tényleg régóta tervezem a szakítást, de eddig ez tűnik a legjobbnak, így nekem se fájna a szívem, hogy magára hagyom, meg ő sem érezné rosszul magát.

Mit gondoltok? 19F


2015. máj. 8. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek ezt túlbonyolítani ? Megmondod hogy vége,haverod meg fut hozzá vigasztalni.Nem mondom hogy korrekt lesz ez a haverod részéről,de legalább valaki ott lesz mellette,akinek mondogathatja mekkora gyökeret fogott ki :)
2015. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Legyél egyenes, mondd meg, hogy részedről nem alakultak ki komolyabb érzelmek, ezért sajnálod, de részedről szeretnél véget vetni a kapcsolatnak. Ellenkező esetben csak lejáratod magad, és őt is megalázod (simán rájöhet, hogy végig a szakítás volt a cél, és szar érzés lesz neki, hogy annyira sem tisztelted, hogy őszinte legyél vele).
2015. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán jó, a kecske is megmarad, meg a káposzta is jóllakik. Vagy mi.
2015. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont erre gondoltam..

De tudja, hogy nem szerettem bele, már elmondtam neki is, csak időt kértem, de nem úgy, hogy szünetet, ez most szünet lenne, tehát tisztában van az érzéseimmel..

2015. máj. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!