Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítás után érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás után érdemes még próbálkozni a lentebb lévő helyzetben?

Figyelt kérdés

ő 25L én 24F, rosszul építettem fel, nem tudta, hogy mit akarok és megkaptam randira hívásnál (+kis körítéssel) h nem szeretne és nem is tudna elképzelni többet mint barátság, hozzá kell tenni időközben bejöttek nála más fiúk is a képbe

de még nem volt olyan nő akire kicsit fel is tudtam nézni és hasonló is volt mint én ezért gondolkodom ezen, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?



2015. febr. 7. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, friend zoned.
2015. febr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomj egy Shift+Deletét erre. Kuka.
2015. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy te vagy a fiú. Visszautasítás után nem érdemes próbálkozni egy lánynál sem, ugyanis az a külsőd miatt történik, márpedig jobban kinézni nem fogsz.
2015. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
maximum tarthatod a gyertyát amíg valaki jól megba*ssza!
2015. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!