Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány szerelmes voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány szerelmes voltam bele de meg mindig nagyon tetszik de nem akar velem jarni be is valotam neki hogy szerelmes vagyok bele de ezek utan se kelletem neki. erdemes meg probalkozni?

Figyelt kérdés
A lany egy idos velem de joval magasabb es nagyon de nagyon jol nez ki es szereny is...
2014. nov. 2. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az, hogy ha ő futna utánad, akkor sem kéne már vele összejönnöd.
2014. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ott elbuktad, hogy szerelmet vallottál.
2014. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is gondolkoztam rajta de szerintem.meg erte.... de amugy igazatok van csak kivancsi voltam mas velemenyere is :)
2014. nov. 2. 21:52
 4/5 Valaki-Találd-Ki válasza:

Velem is volt ez iskolában.

Mit tegyél:

Ajánlom hogyha még több mint 1 évet vagy vele 1 suliban akkor meny el más osztályba vagy más suliba, mert szar rá nézni is utánna mert tudod hogy ő lepaszolt.

2014. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jol tetem hogy nyolcadik fel ev utan valotam neki? XD most kilencedikes vagyok es alig lattom...
2014. nov. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!