Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (ötletek, fontos)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (ötletek, fontos)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves leszek ebben a hónapban és nagyon egyedül érzem magam. Van egy fiú akivel néha-néha beszélgetünk de én nagyon bírom. Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan és mit kéne csinálnom, hogy rám írjon? :)



2015. jún. 16. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írj rá te ;)
2015. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legtöbbször én írtam :)
2015. jún. 16. 19:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, és akkor kénytelen lesz ő írni, ha beszélgetni akar. Ha nem akar, akkor így jártál.
2015. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
korrekt...
2015. jún. 16. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ráírtál többször, ő pedig sosem írt rád, csak válaszolt, akkor NEM tetszel neki.
2015. jún. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez elég elhamarkodott megállapítás. Minek írt volna ő, ha a kérdező mindig ráír egyébként is?
2015. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fiúknál ez így működik.

Ha egy lány írogat rám és utána én önszántamból nem keresem akkor nem tetszik. Ha utána én is keresem őt, akkor igen. ennyi az egész

2015. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ennél sokkal egyszerűbb. Ha úgyis mindig ír a csaj, akkor teljesen felesleges neki írni, jelentkezik magától is. Amikor nem ír már egy ideje, akkor jön az, amit te mondasz. Ezért gondolom, hogy előbb a kérdezőnek szünetet kellene visszafognia magát egy kicsit, akkor kiderül ír-e magától vagy sem.
2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, hát persze, én is úgy értem, hogy most meg kéne várni míg ér a fiú
2015. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ír a fiú*
2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!