Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Ma megtámadták a...

S. O. S! Ma megtámadták a kutyámat az utcán valószínűleg a támadás során eltört a lába, de nincs pénzünk orvoshoz minni, valamint vérzik mind a két oldalán. Mit tehetnék? Kérek mindenkit, hogy valami tanácsot adjon nagyon fontos

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 21:25
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*vinni
2014. okt. 16. 21:26
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Menj el az állatorvoshoz és könyörögj hitelért, kérdezd körbe a rokonokat, barátok, kérj gyorskölcsönt vagy mit tudom én! 0-24 állatkórházba kell vinni AZONNAL, mert SZENVED, és MEGHALHAT!
2014. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön valakitől ... Mégis mit remélsz a válaszadóktól? Varázslatot? Távgyógyítást? Muszáj orvoshoz vinni, méghozzá minél előbb! Lehet részletfizetést is kérni az állatorvosnál ...
2014. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Ki támadta, miért támadta?????? Gyanus kérdés! Tényleg van kutyád? Megérdemled???????
2014. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön, vagy keresd meg a legközelebbi állatvédő egyesületet, menhelyet. Sürgősen, ez nem játék!!! Nekem se volt pénzem kezeltetni a parvos kutyámat, kértem kölcsön, megoldottam.Nincs kifogás. Felelősséget vállaltál érte
2014. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Most mit vársz? Házi praktikákkal nem tudod meggyógyítani a törött lábat. Ha tudod, kié a támadó kutya, kérhetsz kártérítést, amúgy meg kérj kölcsön, lehet, hogy az orvos is hajlandó részletre megcsinálni.
2014. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Keresel ügyeletes orvost és elviszed a kutyádat hozzá. Előre megmondod, most nem tudsz fizetni. Igazolvány legyen nálad.

Hol laksz?

2014. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A mi állatkórházunkban előbb műtenek, aztán kérik a pénzt...

De elgondolkodnék egy rendőrségi feljelentésen amennyiben egy póráz nélküli kutya támadta a pórázon vitt jószágot. Esetleg ha a másik is pórázon volt akkor is, bár az neccesebb. Attól tartok nem pórázon vittétek, így ez a része ugrott.

2014. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
24%

Amikor kérdeztem ,mondtam,hogy a kutyákat csk pórázon és szájkosárral engedném sétáltatni, mindenki le hurrogot.

Hát tessék !

2014. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

kérdező: ahogy a többiek mondták - irány az orvos, és valahogy köhögjétek ki a lóvét. Nem lehet kutyát tartani úgy, hogy nincs pénzetek a kutya ellátására.



"Amikor kérdeztem ,mondtam,hogy a kutyákat csk pórázon és szájkosárral engedném sétáltatni, mindenki le hurrogot.

Hát tessék !"

A kutyák többsége nem támad le így másik kutyát, és ritka a súlyos sérülés az utcán. Néhány kirívó eset miatt minden kutyát és kutyást büntetni eléggé túlzás. Képzeld el, ha minden kék szemű ember csak bilincsben közlekedhetne, mert múlt héten egy kék szemű ember kirabolt egy bankot, megölt valakit...igazságos lenne?

2014. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!