Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy számomra fontos személy...

Egy számomra fontos személy rákapott a speedre. Nem tudom mit tehetnék igazán, hogy ne csessze szét magát vele. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudott tenni ellene? Vagy rávenni valahogy, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről van szó. Gyanítom, hogy emiatt szakított, miközben jól megvoltunk egyébként. Azzal az indokkal, hogy ő megrekedt érzelmileg, nem tud úgy szeretni mint én őt.

Mivel egyébként egy elég normális lányról van szó, nagyon rossz ezt látni, hogy így tönkreteszi magát. Nem tudom mit tehetnék... Sajnos a társasága miatt lett ilyen. Főleg két barátnőjének köszönhető, akik adják neki a cuccot. 22F 24L



2015. jan. 18. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
sz-rni bele, ha már ott hagyott akkor szenvedjen csak a k-rv-, majd később rájött hogy elcs.sz-tt mindent, ne is foglalkozz vele, majd lesz egy másik jó csajod is tutira, akire már tényleg érdemes lesz odafigyelni, amit akarsz az már télleg csak időpocsékolás, plusz lejárathatod könnyen magadat vele...
2015. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jóban vagytok, akkor pórbálj meg beszélni vele. De ha már beépül abba a bandába onnan már nehezen kap észhez.
2015. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!