Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csaj miért fél tőlem...

Egy csaj miért fél tőlem annyira hogy évek alatt se meri megmondani, hogy tetszem neki? És még én vagyok a r. ohadék a többiek szemében, mert levegőnek nézem? Az osztályomban van egy lány aki mint kiderült évek óta (3

Figyelt kérdés

éve ) belém van zúgva. Sose mondta nekem én sosem vettem észre, nagyjából valóban levegőnek néztem.

Majd most érettségi idején valaki szólt hogy beszélne velem négyszemközt. És közölte: mekkora bunkó paraszt vagyok hogy így semmibe veszem a csajt és nem igaz hogy nem vettem észre stb.

Ugyanis kiderült a csaj végül a pszichológusnál kötött ki „miattam” mert rájött hogy évekig egy osztályba járt velem de én rá se néztem és most érettségi után zérósodtak az esélyei.


És még én vagyok a bunkó hogy nem vettem észre.


Most a kérdéseim:

- valóban terhel engem felelősség? Itt dögöljek meg ha én bármit észrevettem a csaj viselkedésében, valóban levegőnek néztem de ez az én hibám lenne? Van szája neki akar valamit odajön mondja. Ennyi.

- vajon mi a jó franc lehet bennem annyira ijesztő hogy évek alatt se mer odajönni? Mi vagyok én baltás gyilkos vagy hétfejű sárkány vagy mi?


2015. máj. 8. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%

Szerintem nem a te hibad. Ha tenyleg akart volna valamit, tett is volna. Erre nem mentseg az, hogy felenk.

Es neked tetszik? :)


19/l

2015. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

nem a te hibád, ha annyira félénk volt és semmi jelét nem adta, persze hogy nem vetted észre, nem vagy gondolatolvasó

amúgy valószínűleg nem tőled félt, csak a visszautasításhoz

de nem a te hibád

2015. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy bunkó, ha nem tudtad, hogy tetszel neki.

Viszont egy félénk lány akkor sem merne odamenni ahhoz, aki tetszik neki, ha így összeomlik teljesen és összetöri a szívét. Mondom ezt szintén félénk lányként.

Most, hogy már tudod, megpróbálhatnál legalább valami kedveset írni neki...

2015. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem a lány is tett már fel itt kérdést :D

"Miért ilyen gonoszak az emberek?"

2015. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe nálam is volt már ilyen csaj suliban. Csak én láttam is, h szemezet. suli után ráírtam, de lehordott minden sz@rnak. Állítom neked a lányok nem komplettek. Hagyd a fenébe!
2015. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

"...levegőnek nézem"

Gondolkodj egy kicsit! (Nem fáj, nem kell rá gyógyszer...)

Levegőnek nézted/nézed, azaz kimutatod, egyáltalán nem érdekel, él-e,hal-e. Aztán elvárod tőle, hogy menjen oda hozzád és tárja fel érzelmeit?

Jó férj lesz belőled, aki itt tesz fel majd kérdést: "Miért nem mondja, hogy szeret, pedig naponta háromszor is jól elverem ezért?"

Kénytelen vagyok ellenkezni a [3]-as kommentelővel, nem,nem vagy paraszt. A paraszt nem panaszkodik: "miért nem terem veteményem, pedig egyáltalán nem foglalkozom vele?"

.

Bizonyítod, hogy az érettségi bizonyítvány nem bizonyít érettséget.

2015. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Semmi felelősséged nincs.
2015. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na álljunk már meg. Nehogy már azt mondjuk én vagyok a gonosz mert nem vettem észre egy néma halat aki egy szót se bír kinyögni????


És most hogy megtudtam (de még véletlenül se tőle!!!) most még én menjek utána hogy méltóztasson már megszólalni és felajánlom magam hogy itt vagyok tessék dugjunk??


És ha nem teszem még én vagyok a gonosz, mert jaj szegény kislány hát bántom hogy nem veszem észre???


Hát ott dögöljön meg az a liba hol van tán tanuljon meg beszélni vagy keressen egy hozzá hasonló néma leventét.

2015. máj. 8. 11:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes:D Ez jó, amúgy tetszik neked? Csak kérdezem, amúgy nem téged terhel a felelősség... nem a te hibád. Valószínűleg tényleg ijesztő vagy, lehetsz sárkány is nem látlak monitoron át...:D
2015. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerinted?

Ha tetszene már beiktattam volna a lompost.



amúgy tetszik neked?

2015. máj. 8. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!