Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyit számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyit számít az önbizalom és a határozottság? Fiúk, ti hogyan szereztetek magatoknak önbizalmat? 19/F

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
És egy ismerkedés kezdetén sokat lökhet ez?
2015. jún. 21. 19:46
 2/8 norbi544 ***** válasza:
Sokat számít, ha tudod mit csinálsz és meg is teszed. Önbizalmat meg mindenki másból nyer. Egy dicsérő szó, egy kedves érintés. Bármi.
2015. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fontos, sokat meghatároz. Nem sokan szeretik a kis tutyimutyi fiúkat. Ha nyerő a dumád, sokkal nagyobb esélyed van.
2015. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleg sokat dobhat. Konnyebb is lanyok kozelebe kerulni, ha odamesz hozzajuk.
2015. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baromi fontos. Fiú vagyok, de ahogy észrevettem tényleg nagyon sokat lökhet.

Lásd: van egy lány aki a bátyjának tekint (igen, ez rosszabb minta friendzone :D) aztán megmondta hogy korábban tetszettem neki. Amikor rákérdeztem hogy miért, mit látott bennem, azt válaszolta hogy a határozottságomat.. szóval igenis sokat számít.

Önbizalomnak nem kell lennie, elég ha tudod mit csinálsz. Csak döntsd el, ne gondolkozz :)

2015. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sokat számít!

nem vagyok lány, de ajánlani szeretnék egy olvasmányt.

Ann Demarais, Valerie White - Első benyomás

van egy new yorki cég, ami a személyközi kommunikáción belül csak az első benyomás művészetére specializálódott. ők írták ezt a könyvet. nagyon szépen ki van fejtve benne minden lépés, esettanulmányokkal amiket az ügyfeleikkel tapasztaltak, önismereti táblázatokkal, stb...

én úgy gondolom segített nekem ráeszmélni, hogyan tehetnék igazán pozitív első benyomást valakiben úgy, hogy önmagamat adom közben :)

nagyon érdekesnek találtam. önismereti szempontból is, ráébresztett dolgokra.


enkóron fentvan. djvu olvasó kell hozzá :)

jó olvasást hozzá! :)



önbizalomhoz sajnos nem tudok hozzászólni. én is keresem még.. :D

2015. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél nekem nem sok önbizalmam van főleg, ha egyedül vagyok. Azt biztosan értékelném, ha fiú odajön hozzám. Tekintve, hogy semmi kisugárzásom nincs, nem is volt még barátom, de azt bizton állíthatom, hogy kell a határozottság és egy egészséges önbizalom. Fontos a kisugárzás.

17/L

2015. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. jún. 22. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!