Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek határozott és...

Hogyan legyek határozott és magabiztos?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó vagyok és ezt az osztályban nem nagyon értik meg.most egy lány az arcbőrömmel pizskál (közben neki tiszta heg a bőre)nekem pedig csak 1 viszonylag nagy patti Jött ki.és folyton kérdezgeti,hogy nem múlik el meg hogy voltam e orvosnál.és ez nekem nagyon fáj,pedig tudom,hogy nem kéne velem foglalkoznom,de nem megy.és nem tudok visszaszólni,mert nem merek,vagy egyszerűen lefagyok és kb. 10 perc múlva jut eszembe hogy mit kellett volna mondani.önbizalmam sincs túl sok,pedig sokan mondták,hogy nagyon szép vagyok,de valahogy nem tudom elhinni.16/l

2015. máj. 21. 21:09
 1/1 anonim válasza:
Néha kicsit merni kell lépni. Ha rosszul esik, nyugodtan közölheted vele és hogy hagyjon békén, nem kell feltétlen frappáns válasz hogy közöld vkivel hogy átlépet már egy határt.
2015. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!