Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 6 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 6 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, de még nem voltunk egymásnál. Más mikor volt a barátnőjénél, barátjánál? Ti is féltetek, amikor először voltatok a párotoknal? Meséljétek el az első alkalmat, kérlek.14F (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindketten 14 évesek vagyunk, tudom ez kicsit korai, de basszus, a 6 hónap az 6 hónap. 10 emberből 9 rácsodálkozik, hogy meg nem voltunk egymásnál a barátnőmmel. Ő nem mondja el miért nem szeretne eljönni, és én ezt meg is értem, hogy nem szeretne, nem akarom erőltetni.Én nagyon félek a szüleitől, (eleve a felnőttekkel nem nagyon talalom a közös témát, szerintem lassan nekem ez egy ilyen fóbiám lesz, hogy féleg a baratnom szuleitol), én meg ezért nem kívánok hozzá átmenni. Szeretném, ha atjonne, de azt nem, ha en mennek.

2015. jún. 22. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne felj a szuleitol! :)

Semmi rossz nem tortenhet… gondolj bele :)

de konkretabban mitől tartasz? :)

Meg én azert megkerdeznem hogy Ő miert nm akar átjönni ;D

2015. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Pont ez az, belegondoltam, csak az történhet. Attól tartok, hogy én ott rosszul érezném magam, apukaja ugy megfogja a kezem, hogy szilánkokra törik meg ilyenek. Nem mondja el, csak annyit mond, hogy nem akar és kész.
2015. jún. 22. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ilysn nyuszi halo. Pasi vagy es o egy lany, ne vard el tőle hogy átmenjen, legyel bátor.. ne csinald mar ezt. Az elso lepest neked kell megtenned!! A szuleivel meg ji lenne ha joban lennel mert akkor a lanyt is tobb helyre elfogjak veled engedni. Szoval legyel bator es menj el hozzajuk akar csak egy fel orara. Vagy intezzetek ugy hogy csak anyuja legyen otthon. Annyi lesz hogy elmész koszonsz es bementek a baratnod szibajaba. Ennyi.. egy oraig kibirod es utanna mar lehet a baratnod is elmenne hozzatok es megszunnenek a gatlasai.
2018. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!