Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha volt barátom ennyire nem száll le rólam?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 3 hónapig voltunk együtt mígnem veszekedtünk egy teljesen értelmetlen dolgon és szakítottunk. Ez 2 hete történt.

A lényeg hogy néhány napja írt fb-n egy csupa csúnya szavakkal teli üzenetet. Ahogy kivettem csak azt akarta velem közölni, hogy egy rib.. vagyok.

Valamikor pont összetalálkoztunk, az egyik barátjával volt, és elkezdtek rajtam röhögni hogy milyen nevetségesen öltözködöm, miért járok arrafelé olyan gyakran stb.

Mivel csak 1 utcával lakik arrébb mint én, így nem tudom megtenni hogy ne találkozzak vele. Egyszerűen nem tudom minek kell ilyen gyerekesen viselkedni, de már kezd nagyon elegem lenni belőle..

17/l


2015. jún. 22. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Jó tudom könnyű mondani. Valószínüleg a büszkesége nem tudja kezelni , hogy most őt dobták és ez miatt mérges. Próbáld meg megbeszélni vele , a dolgot, hogy szálljon le rólad. Mást nem tudsz tenni idővel majd csak megnyugszik vagy megy kuncsorogni.
2015. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon sértettnek érzi magát, és nem tud túl lenni az érzelmein. idővel megnyugszik.
2015. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!