Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem száll le rólam a...

Miért nem száll le rólam a volt barátom, mikor ő szakított? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 hónapig voltunk együtt, decemberben szakított velem, okot nemigazán mondott, csak annyit, hogy szerinte nem megy a dolog... Pedig minden oké volt, nem tudom miért mondta ezt. Aztán msnen mindig félreérthető dolgokat írt, mintha újra akarná kezdeni, amikor rákérdeztem akkor meg csodálkozott meghogy azt nem úgy értette. -.-" aztán leszedtük egymást msnről, de párhónap múlva visszakönyörögte magát. Aztán a nyáron meg kihivott magához, pár haverral együtt, aztán nyomult. Én örültem neki meg minden. És meg is csókolt. Aztán mikor hazaértem, azt mondta, h ne kezdjük újra szerinte. De közbe annak a srácnak akivel kialakulóban voltam a nyáron olyanokat mondott,h nála éjszakáztam meg hogy jól csókolok meg ilyenek.érted miután közölte hogy ne kezdjük újra... Aztán akkor írtam meg neki, h hagyjon békén, msn tiltástörlés mert így nemtom elfelejteni soha. Oke. Egykét hónap múlva megjelent a fb-omon és állandó jelleggel kommentelt. Letöröltem ismerösöktöl,h ne tudjon írni meghogy ne is lássam miket ír üzifalra. Eltelt pár hét, összejöttem egy fiúval. Elkezdett féltékenykedni az ex, és a barátomat kicsit cseszegette. Aztán mostmeg megint elkezdett kommentelni a blogomba. Ez egy ördögi kör és aza legrosszabb, h még érzek iránta vmit és nagyon felkavar :'( Nem tudom mit tegyek. Nagyon rossz.
2010. okt. 24. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!