Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért száll el a maréknyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért száll el a maréknyi önbizalmam attól, ha a barátom más csajoknak kedveskedik?

Figyelt kérdés

amikor felvértezem magam igazán jó nőnek, úgy megyek csavarogni a párommal,(aki meg felkap egy melegítőt és helo) találkozunk pár havernőjével, elkezd velük beszélgetni, vihorásznak én meg tartom a gyertyát ugye, és oda a jókedvem.

mintha a barátomat nem is érdekelném

mintha minden más csaj jobban érdekelné


és minden ilyen alkalom ha haverokkal vagyunk, úgy alakul, hogy mindenki isteníti a barátomat, én meg mint egy árny.


nem tudok ebből kitörni, mert amikor kitörök, a barátom másodpercek töredéke alatt semmisít meg.


mitől van ez?


2011. márc. 6. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, te mindent megteszel azért, hogy tetszél a barátodnak, ő ezt egy melegítőnacival hálálja meg, és a jelenlétedben flörtölget meg viccelődik más lányokkal, és egyébként istenítetti magát.

Gratulálok, egy főnyeremény a fiú.

Tanácsom a következő: jól megfogalmazottan küld el szépen a bús fenébe, lehetőleg havernők, vagy haverok előtt. Minél velősebb az oltás, annál jobb. Aztán mint aki jól végezte dolgát, vonulj el méltósággal. Melegítőnaciban, hogy tetszen neki.

2011. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha mindenki előtt oltogatnám én jönnék ki rosszul belőle, mert mindenki mindenkivel bájgúnárkodik (kedvesen cseverészik)engem néznének idiótának
2011. márc. 6. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél a pont!:D

Nekem is volt dolgom ilyen fiúval és meg kell mondjam nagyon idegesítő volt !Szabadulj meg tőle minnél elöbb mielött szép lassan kikészülnél.

2011. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tegnap is volt ilyesmi

találkoztunk haverokkal, a havernő viccelődik vele, meg ilyenek mennek

próbáltam én is megszólalni, a páromhoz, hogy:

addig én felnézek hozzád, mikor jössz majd haza?

erre ő: "órák kérdése, talán 2, vagy három"és ezen röhögtek a havernővel

amikor haza ért kiakadt, hogy én nem értem a viccet, meg minek fújtatok, és elkezdett utánozni:(


mit szóltok ehhez????

2011. ápr. 6. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy f*sz. Sztem hagyd ott.
2011. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy bunkó!Ne foglalkozz vele!
2011. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nyílvánvaló,hogy nem szerelmes beléd.Hagyd ott,szépen finoman mond el,hogy ez nem működik és vége.

Az igazi férfi mindent megtesz egy nőért,és akkor is azt mondja,hogy te vagy a legdögösebb,legszebb,legszexibb,ha csak egy melegítő v pizsama van rajtas!:)

2011. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!