Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettebb lányok 20 felett! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb lányok 20 felett! Ti hogyan álltok hozzá ahhoz, ha egy tizenéves fiú szeretne közeledni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy hiába próbálkoztam fiatalabb vagy korombeli lányokkal, csak valamennyire tetszik némelyik külsőleg, de a személyiségük nem tud megfogni.


Aztán pár hónapja beszéltem unokatestvérem egyik évfolyamtársával, és rögtön éreztem, hogy vele valahogy ez más, többet érzek, mint a fiatalabb lányoknál. Nem biztos, hogy szerelem, de több.


Ti mennyire lennétek nyitottak arra, ha egy ápolt, sportos de fiatalabb és inkább a kultúra felé érdeklődő fiú szeretne ismerkedni veletek?


Ráadásul a fentiek miatt eddig még barátnőm sem volt, ami lehet, hogy megint rossz pont egy idősebb lánynál.


Nem is azért tettem fel a kérdést, mert félek, hanem inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy ne tűnjek gyerekes esetlen srácnak, illetve hogy ilyen esetben milyen különleges szempontokat kell figyelembe venni.

Például diákmunkára járok, egy fagyira, teára meg tudom hívni, de kocsim nincs, nyilván nem vagyok olyan magas és izmos, mint egy 20on éves vagy idősebb férfi ami azoknak a lányoknak valószínűleg bejön...



2014. dec. 10. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nekem bejönnek a nállam kisebb fiúk :D

A tanácsom az hogy próbáld meg ... ne add fel ! 21 L

2014. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évről van szó? Azért nem mindegy, hogy egy 15 éves próbálkozik egy 25 évesnél, vagy egy 18 éves egy 20 évesnél.

De egyébként én még sosem találkoztam olyan nálam fiatalabb fiúval, akivel bármit is el tudtam volna képzelni. A tapasztalatom szerint igaz az a mondás, hogy a fiúk később érnek. De ha lenne ellenpélda, és nem lenne extrém nagy különbség, csak pár év, akkor lehet belemennék.

2014. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mar a szovegeddel megfogtal :D

Na jo...szoval nekem is bejonnek a fiatalabb pasik, van olyan ismim , akinek az eletcelja, vilagnezete 17evesen komolyabb, mint mas 20x vagy 30x eves pasie...

szoval embere valogatja!:)

Nem ciki, de en mai napig 17nek erzem magam,jo tudok nagyon komoly is lenni..de annyira nem akarok felnoni..! Valoszinu ezert se keresem a komoly,25 ev feletti pasikat aki tleg illene hozzam korban,mert tudom h o mar komolyabb...

21/L

2015. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!