Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnek némely tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek némely tizenéves lányok olyan ostobák hogy 10-20 évvel idősebb férfival vannak?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja hogy csak meg akarják őket párszor fektetni aztán szia...

ez mióta normális dolog? vagy valaki tényleg ennyire fa*z éhes ringyó?


2015. febr. 17. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lehetnek a tizenéves fiúk olyan pö*cök, hogy inkább helyettük egy 10-20 éves pasit választanak a lányok? :DDD


akinek "nem szállt még le a heréje2 nem tudom mire számít.

2015. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ne a saját nemi érési idődhöz hasonlíts másokat!


persze mert egy tizenéves lánynak nyilván jobb ha kihasználják értem én bocs én vagyok a hülye...

2015. febr. 17. 18:11
 3/16 Rékcsi ***** válasza:
43%
Én 17 éves vagyok a pàrom 26. Bocs de nem jön be a korosztályom, próbálkoztam, de nem. Amúgy 7 hónapja vagyunk együtt.
2015. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Hááát mivel a lányok az idősebbet választják mindegy én mihez hasonlítok kit, a tény még tény marad.


Egy tizenéves srác és huszonéves aztán harmincas között fejben ég és föld a különbség. A lányok meg értett gondolkodást keresnek. Ennyi. Közismert, hogy a lányok alaphangon pár évvel idősebbre buknak, némelyik meg sokkal idősebbre.


Amúgy amelyiknek van esze az első blikkre jól tudja, hogy az szexkapcsolat. (de ebben is láttunk már kivételt)

Ez ma nagyjából a 15. "savanyú a szölő" kérdés.

2015. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Én éppen azt hallom a tizenéves lányoktól, hogy a tizenéves fiúk csak megdugni akarják őket.
2015. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
A pénz nagy úr. Hasonlítsd össze egy 17 éves fiú zsebpénzét egy 28-32 éves férfi fizetésével.
2015. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Rékcsi ***** válasza:
92%
Egyébként meg a tini fiúk nagyrésze csak dugni akar (főleg az ecset fejű menő gyerekek...) aztàn otthagyja a csajt és ennyi.
2015. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
.Dowd-ről remélem tudjátok h nem az eredeti. a "." ott van az elején
2015. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 osnál a pont :'D

van pénz.. van szerelem

2015. febr. 17. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

De az eredeti. Csak mivel töröltettem a régit így ugyanazt visszareggelni már nem lehet :)))

amúgy köszönöm az eredeti vagyok, nem utángyártott :)

2015. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!