Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokkal bunkónak kell lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokkal bunkónak kell lenni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy az tetszik nekik.Ha kedves vagyok vele,akkor csak barátok leszünk,de ha bunkó vagyok vele,akkor belém szeret?Volt egy lány,akibe szerelmes voltam.Rendes voltam vele,mindig mellette álltam,a táskáját is vinni akartam.De ő csak barátként tekintett rám.Múltkor is az osztályban a mögöttem ülő lánynak leesett a toltartója,én felvettem.Akkor flegmán mondta,hogy nem kellett volna felvenni.Máskor a folyosón jött velem szembe,akkor is leejtett valamit,én meg felvettem.Meg sem köszönte.De múltkor amikor mentem haza,akkor valamit kérdezett,én hátra sem fordultam,csak odamondtam valamit és már mentem is.Most meg jön velem szembe a folyosón és ő köszön előre kedvesen,hogy "szia xy".Akkor most bunkónak kell lenni velük?

2015. jún. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem... Semmiképp. Legyél önmagad. pont... nincs ezen mit ragozni. Egy ember sem érdemes arra hogy valaki megváltozzon miatta. Keress olyan lányt aki azt értékeli ha kedves vagy.
2015. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkónak kell lenni, szimplán csak úgy kell velük viselkedni mintha emberi lények lennének és nem földönkívüliek. Vedd fel a tolltartóját, de ha hót bunkó, akkor utána mi a frászért veszed fel megint azt amit elejt a folyosón? Hagyd a frászba, van keze, felveszi magának, te már múltkor próbáltál segíteni, de még ahhoz sem volt modora hogy megköszönje. Ettől nem lovagias leszel, csak szimplán nyomi, és ezt ő is érzi.
2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne,de lehetsz kicsit pimaszabb,mert az tetszik nekik
2015. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Haverom elég bunkó egy csajjal (egész nap facebookon beszélnek) és a csaj ezt imádja..

Bár én nem tudnék bunkózni lányokkal, de úgy látszik van akinek ez jön be :D

2015. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Igen,a kedves srácokat lexarják és átbaxák!


Ez úgy van,hogy 25-30 éves korukig a "rosszfiús",bunkó pasikra buknak,majd amikor rájönnek,hogy kell a ház,kocsi,nyaralás,stb.,na akkor keresnek egy rendes,normális,jófiút és felcsináltatják,majd elvetetik vele magukat.

2015. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen, a lányok elég furcsán fejlődtek ki.Egy vezető/főnök kell nekik,akik bármit megcsinálhatnak velük.Ezért nem hiszek az egyenlő jogúságban.
2015. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!