Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen fajta lányokkal lehet jobban szimpatizálódni? (kifejtés lennebb. )

Figyelt kérdés
Az a lány aki kedvesebb,aranyosabb,nem foglalkozik túl részletes és érdektelen dolgokkal(gondolok én pl. a barátja kivel beszélt utoljára telefonon/írt,miért nem hívta fel a bmegbeszélt időben,nem érdeklődik a lány iránt,akivel amúgy sokat beszélget),viszont nagyon tud szeretni,ragaszkodik prájához,viszont nem annyira h megfolytsa.Vagy az a lány tetszik jobban a fiúknak aki kezébe veszi az irányítást,határozott,kemény,nem túl érzelgős tipus,ám nagyon is féltékeny és ragaszkodó is?

2015. jún. 16. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én inkább az elsőnek vallom magam ^^

13/L

2015. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első!!!!!
2015. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen könnyű dolog lenne az ismerkedés, ha csak ez a két véglet létezne.

Egyébként a kettő közül azt várod, hogy valaki a másodikat mondja? Gyakorlatilag felvázoltál egy olyan típust, ami szinte kifogástalan (ilyen lány szerintem nem is nagyon van) és mondtál egy olyat amit már te is taszítónak fogalmaztál meg.

2015. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első ;) .
2015. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!