Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megfojtok valakit egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfojtok valakit egy kanál vízben, az mennyire lesz negatív hatással a szociális kapcsolataimra a jövőben? ^^

Figyelt kérdés

Szituáció:


Megismertem egy srácot. Már elsőre tetszett nekem, de ahogy többet találkoztunk, az érzés csak fokozódott.

Eleinte hülye voltam, és a nyilvánvaló érzéseim ellenére csak barátnak akartam..az hogy miért, most elég hosszú lenne. A lényeg, hogy később rájöttem, hogy nem tudok csak a barátja lenni, bármennyire is szeretnék. A fülembe jutott közben, hogy én mennyire bejövök a srácnak, meg egyébként is utalt már rá többször, ezért is tudtam nehezen csak barátként nézni rá, és jutottam el erre az elhatározásra.

Szóval végre elszántam magam, hogy most minden jó lesz, végre nem kell küzdenem magammal, és összejövünk, már szerelmesnek éreztem/érzem magam..


De egyik nap megbeszéltük, hogy elmegyünk moziba. (Nem randi, csak mindketten meg szerettük volna nézni ezt a filmet)

A moziban találkoztunk a srác legjobb haverjával, és hozzánk csapódott. Tök jól elhülyéskedtünk, és jó volt a hangulat a mozi után is, így felmentünk a srác barátjához "afterezni".

Ott is aludtunk mindannyian, nem történt semmi extra.


Mivel tök jó volt, voltak még közös programjaink ezután hárman.. (de ketten is a kiszemelt sráccal)


és egyszer csak a legjobb barát, szerelmet vallott nekem.

Én iránta semmit nem érzek, nem is tetszik..de amit a barátja iránt érzek, azt már nem tudtam magamban tartani, főleg ennek hatására nem..és szerelmet vallottam neki.(persze 4szemközt)

Ő pedig annyit válaszolt, hogy neki is tetszem, szívesen járt volna..de a barátja szerelmes belém, stoppolt, és nem teheti meg vele, hogy összejön velem.


A barátját biztos hogy megfojtom :c .. ennek is most kellett történnie, mikor már majdnem összejöttünk.


Szerintetek mit csináljak?



2015. jún. 26. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.. :D


Egyébként a barátja is egészen kedves srác, csak nagyon rosszul jött ez ki. Értelemszerűen nem akarom megfojtani. :D

2015. jún. 26. 23:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallod arkadashim vagy ki xd minden kerdes alá irsz kommentet? :DD amugy szerintem próbál elmagyarázni a srácnak (marmint aki tetszik) h ez a stoppolos ize nem jo semmire, tiszta ddedo, es h azzal nem mentek semmire mivel a haverjával ugysem jossz ossze akkor legalabb ti ketten legyetek boldogok..
2015. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah amugy szerintem ne egy kanál vizben fojtsd meg, hanem húzz zacskót a fejére :DD
2015. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2015. jún. 27. 00:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Ne akard megölni. Inkább aludj nála, és éjjel sminkeld ki. Poénnak fogja venni, Te meg kiadod a gőzt.


Amúgy ez olyan, mint nálatok lányoknál a barát zóna. Ha a haver szeret, nincs mit tenni. Pláne ha makacsul.

2015. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, de ha kisminkelem, félő hogy kinyomom a szemét.. :c



Egyébként, ez egy baromság


Szép gesztus, meg minden, de kéne szabnotok neki egy határt. Mármint.. haver szeret , oké. Két hónapig tabu, addig mindent megtehet hogy felszedjen, elsőbbsége van.

De az, hogy örökre tabu..semmi értelme!

Soha nem fog kelleni a haverja, vele pedig boldogok lehetnénk! De ha vele nem leszek az, mert a "szerelmes" legjobb barát közénk áll, akkor is az leszek, csak valaki mással. Ez miért jó a legjobb barátnak?

2015. jún. 27. 00:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyanítom még elég fiatal lehetsz.


A szerelem nem úgy működik, hogy "kapsz x időt, utána felejtsd el". Vagyis lehet ezt mondani, de azzal nem sok jót érne el az ember. Ha letelik az idő, és nem sikerült, attól Ő még szeretni fog. És neki bizony borzasztó érzés lesz azt látni, hogy a legjobb barátja azt a lányt ölelgeti, akit szeret. Persze mutathatja azt, hogy jó ez így, de a legjobb barát tudni fogja, hogy valójában szenved a srác. Az meg nem jó egyikőjüknek sem, ha mással leszel együtt. De ilyen a szerelem. Nem lehet csak úgy lemondani a másikról, még hatalmas akaraterővel sem.


Egy megoldás még van talán: Szerezzetek egy lányt a srácnak, hátha belészeret. Vagyis inkább a haverja szerezzen, Te pedig igyekezz háttérben maradni.

2015. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem hogy nem úgy van az, hogy eldöntöd, és kiszeretsz valakiből, de ez a rendszer akkor is rosszul működik.


Rossz érzés lesz látni a srác barátjának, hogy a srác azt a lányt ölelgeti akit ő szeret, elhiszem. De mennyivel lesz jobb érzés ugyanezt végignézni, egy másik sráccal (Mert attól hogy a barát közénk áll, és nem jövünk össze a sráccal, attól az én életem nem áll meg, össze fogok jönni valaki mással.), ráadásul annak tudatában, hogy most a legjobb barátja is boldogtalan, nem csak ő. Ez lenne a barátság..? Hagyjuk már, ez csak felesleges mártírkodás az egyik féltől. Ugyanis ha a másik olyan nagy barát lenne, akkor miután kiderült (én nagyon szívesen elmagyarázom neki világosan) hogy semmi, de tényleg semmi esélye nálam, a barátjának viszont lenne, vele boldogok lennénk, akkor félreállna az útból. Ő ebből (csúnyán hangzik, de ez van) csak vesztesen jöhet ki, mert ígysem úgysem leszek vele, akkor miért akarja az állítólagos legjobb barátját is magával rántani? Ez az én szememben felesleges önzés, akárhogy is nézem, és így már eléggé értelmét veszti ez az egész cécó a stoppolással meg elsőbbségadogatással.

2015. jún. 27. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyet ertek, legalabb te legyél boldog, most nem tehetsz arrol hogy eppen a szerelmed legjobb barátja isbszeret, az jobb ha ketten boldogak vagytok mint ha mindhárman szenvedtek.
2015. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz barátság többet ér minden lánynál. Legalábbis én mindig is többre tartottam. Lány van millió másik, igaz barátság viszont nem sok. Nyilván nem írja felül egyik a másikat, de bizonyos helyzetekben muszáj választani...
2015. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!