Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi volt katona, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi volt katona, az pozitiv, negativ, vagy közömbös?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, még sorkatona...
2015. máj. 27. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szempontból. A legtöbb esetben pozitív, mivel átment a "tűzkeresztségen". Megtanult viselkedni, alkalmazkodni, kiismerte az embereket és az életben tud helyezkedni.

Viszont olyan feleslegessé vált, leszerelt tisztek között sok a rigolyás egyén.

2015. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Borosta2 ***** válasza:
Nem tudom mit jelent ez most, mert amikor én voltam semmit se tanultunk meg az életről olyan klasszikusan mondva, csak hogy a tisztek szivattak minket rendesen...Mondjuk ez se tegnap történt.
2015. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire én odakerültem, hogy katona lehessek, megszüntették. Szóval nem érzem negatívumnak azt, hogy nem voltam, mivel nem én tehetek erről. Szóval, szerintem közömbös.
2015. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Pozitiv mert fegyelmezett tuszteli a hazajat vedi a gyemgeket es huseges.

Negativ , haboru eseten egyedul maradok es siman megis olhetik. Szoval inkabb negativ.

18/L

2015. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Számomra pozitív.
2015. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!