Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 év körüli lányok, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok, ti mit tennétek egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy nagyon jó barátnőtök, akivel rengeteget hülyéskedtek, bármit elmondhattok neki, és rengeteg közös témátok van.

Ez a lány egyre többet lóg veletek, és egyszer csak bevallja, hogy őrülten belétek esett, és már nem bírja magában tartani.

Megutálnátok? Nem beszélgetnétek vele többé? Mindenkinek elmondanátok?



2015. máj. 20. 19:24
 1/8 anonim válasza:

Feltetelezem, hogy te nem "estel bele". Egyszeruen elmondom neki, hogy a szerememben csak barat es ennyi. Ettol nem utalnam meg, de nem beszelnek vele sokat. Szerintem ez nem olyan dolog amit el kene mondani mindenkinek.

14/l

2015. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. Tuti nem mondanám el senkinek, de megértetném vele h én nem akarok tőle semmi ilyesmit és mivel túllépett a barátságon neked gaz lenne benne lenni egy ilYen szituba akkor is ha vissza tudja fogni magát .
2015. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő, aki reménytelenül szerelmes, és már alig bírja magába fojtani az érzéseit. Még nem mondtam el neki, de tervezem...
2015. máj. 20. 19:38
 4/8 anonim válasza:
Mond el neki mert ha nem akkor bánni fogod és ha elmondod neki és ő nem viszonozza attól még lehettek barátok csak ne konkrétan mond ki hanem csak célozgass rá
2015. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, semmit :D

Azt mondanám,hogy oké, de mi barátok maradunk:)

Talán nagyon icipicit megijednék,hogy be akar próbálkozni,de nem tartanék tőle, meg semmi :D

Szóval,kb.semmit... vagyis:

Ha jó barátnőm, akkor még a "lányos" dolgairól is beszélnék vele:)

2015. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Termeszetesen nem mondanam el senkinek,nem csinalnek belole ugyet. Viszont tisztaznam vele,hogy en a fiukhoz vonzodom,es elvarnam,hogy ezt tiszteletben tartsa.
2015. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
14 évesen hogy a faszba vagy szerelmes a barátnődbe? FUJJ az ilyeneket le kéne lőni blee
2015. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: Lődd le magad.

Amúgy elmondtam neki, és össze is jöttünk. Kiderült, hogy őt is érdeklik a lányok.

2015. jún. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!