Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (főleg akik ismerik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (főleg akik ismerik a LoL-t) A legtöbben tényleg csak azért játszanak velem, mert lány vagyok, és csak azért tetszem valakinek, mert LoLozok?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves lány vagyok, és kb 1 éve játszok. Nem különlegesen jól, de nem annyira rosszul. Kb 5-6 hónapja volt az első olyan, hogy "normális" magyarokkal találkoztam, bejelöltek skypon, és együtt játszogattunk. (Itt a szintkülönbség alig 3 volt) Aztán megismerkedtem másokkal is, van akivel gyakran vagyok, van akivel nem. Voltak, akik megtaláltak Facebookon, és mert a képem nem olyan rossz, ezért (talán) kicsit felkeltettem az érdeklődésüket. Mivel az egyik osztálytársam is játszik, ezért ő is bejelölt, és hívta a barátait, aki közül az egyik az OLYAN barátom. Ő mondta, hogy tudom-e, hogy csak azért akarnak ennyien játszani velem, mert lány vagyok. Vannak akik nem titkolják, hogy bejövök nekik, vannak, akikről csak hallottam ezt-azt. De az is furcsa, hogy a barátomat is csak innen ismerem (meg az osztálytársam miatt), és ha nem játszanék, soha nem találkozunk. (bár utólag jobb lett volna, ha nem jön össze)

2015. jún. 28. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lol
2015. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet... én pusztán csak szeretek játszani.... am te mennyire tudsz? Ha van kedved írkálni priviben akkor birunk besz lolról vagy akármi ;)
2015. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire jól játszok? Hááát..nem vagyok az a MINDEN GAMET LEHOZOK típus, és még nem is rankedeztem, néha-néha nekem van a legjobb statom, általában tudok farmolni...oda megyek ahol marad hely... amúgy olyan átlagosan. Talán azért játszanak velem (neeeem egy kicsit sem vagyok öntelt) tetszik nekik a társaságom, mert ugyanolyan hülye vagyok, mint ők.
2015. jún. 28. 21:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Nos. Lehet. A sok kanos srác lányt akar...de ha bronz 5 lennél, akkor lehet, hogy nem játszanának veled annak ellenére sem, hogy lány vagy



19/L

2015. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is LOL-ozok de nálam nem számít h lány vagy fiu a lényeg h egy jó meccset játszunk.
2015. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb ilyen MOBA-s srác még életében nem látott lányt, és kanosak. Dota 2-ben is így van, minden lányra jut 6 csapat, az sem érdekli őket ha a csaj alap szinten se tud játszani, elég ha belekuncog 10 percente egyet a mikrofonba, és máris bebiztosított helye van :D Az élet ilyen.
2015. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A lehetőséget kihasználva keresnék normális embereket akik loloznának, oylan közepes játéktudás megfelelne:D

Ja és a kérdésre válaszolva igen, azért mert lány vagy és lolozol ezért játszanak veled a fiúk.

Tudod a lány lolosokat ritkán látnak:D

2015. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na én soha nem értettem...az unranked (mert az vagyok) mivel jobb, mint a bronz V?
2015. jún. 28. 22:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Bár még régebben mikor aktívabban játszottam, nem különösebben érdekelt hogy lány-e az illető, még az se hogy tud e játszani, inkább hogy mennyire volt fun. Mondom ezt úgy hogy én Platinum-Diamond környékén voltam.

Mióta cs:gozok annál inkább érdekel ki hogy játszik, hogy lány vagy fiú e az illető még mindig nem mérvadó.

19/F

2015. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Ami sz@ r: LoL

Ami jó: Élet :)


Szerintem nem is kell többet mondanom :')

Amúgy bocs, de az 1. sor utàn meguntam amit írtál ugyhogy el sem olvastam :(

2015. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!