Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (főleg akik ismerik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (főleg akik ismerik a LoL-t) A legtöbben tényleg csak azért játszanak velem, mert lány vagyok, és csak azért tetszem valakinek, mert LoLozok?

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves lány vagyok, és kb 1 éve játszok. Nem különlegesen jól, de nem annyira rosszul. Kb 5-6 hónapja volt az első olyan, hogy "normális" magyarokkal találkoztam, bejelöltek skypon, és együtt játszogattunk. (Itt a szintkülönbség alig 3 volt) Aztán megismerkedtem másokkal is, van akivel gyakran vagyok, van akivel nem. Voltak, akik megtaláltak Facebookon, és mert a képem nem olyan rossz, ezért (talán) kicsit felkeltettem az érdeklődésüket. Mivel az egyik osztálytársam is játszik, ezért ő is bejelölt, és hívta a barátait, aki közül az egyik az OLYAN barátom. Ő mondta, hogy tudom-e, hogy csak azért akarnak ennyien játszani velem, mert lány vagyok. Vannak akik nem titkolják, hogy bejövök nekik, vannak, akikről csak hallottam ezt-azt. De az is furcsa, hogy a barátomat is csak innen ismerem (meg az osztálytársam miatt), és ha nem játszanék, soha nem találkozunk. (bár utólag jobb lett volna, ha nem jön össze)

2015. jún. 28. 21:20
1 2
 11/14 anonim válasza:

en is LoLozok :D

15/L

2015. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

10!

Ez egy hobbi, hogy jössz te ahhoz, hogy leszarozd?

2015. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és lolozok de még nem volt szerencsém olyanokkal találkozni akikkel fb-n is jelöljük egymást utána, annyira jól elvagyunk, és az sem izgatott különösebben senkit hogy milyen nemhez tartozom. (Tegyük hozzá egy iszonyat nagy noob vagyok, és csak 17. szintű, a nyáron kezdtem.)
2015. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem is folyamatosan jelölgetnek pedig csak 5-ös szintű vagyok és borzasztó béna:D

Ez jelenthet valamit:D

2015. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!