Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk barátnőmmel mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátnőmmel mert már nem úgy szeret mint az elején . Most ez mit jelent?

Figyelt kérdés

1 hete távkapcsolatba kerültünk , és bevallotta hogy már nem úgy szeret mint az elején . Szakítottunk mert csak szenvedett , és nem akarta hogy egész nyarat elrontsa a szenvedés miatt. ( én még ugyanúgy szeretem ) .


Szakítás után 1 nap elteltével keresett , érdeklődött felőlem , majd utána másnap is ugyanúgy írogatott . Ráadásul olyan dolgokat oszt meg hogy új szemöldöke van , már lapos hasa van meg leírja hogy telt a napja amikor nem is kérdezem .


Nyár végén fogunk találkozni újra egyébként ( visszaköltözik a városba )


Ez most mit akar jelenteni ?


18/F 17/L



2015. jún. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Vagy a távolság miatt szakított vagy megunt téged. Esetleg talált valaki mást.
2015. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A távolság miatt szakítottunk , de nem ezt értem a kérdés alatt , hanem az érdekelne hogy miért keres még mindig ha ő szakított ?
2015. jún. 29. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbál barátként megtartani ha már pasiként nem tud veled lenni.
2015. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem hogy nem bír veled kapcsolatban élni azaz nem pasiként tekint rád hanem barátként.
2015. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!