Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel 17-én szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 17-én szakítottunk, azóta egyre furábban érzem magam, pszichologúshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
Egyre több időt töltők gép előtt,egyre több energia ital,ami után van hogy kávét is iszok.Néha halálal kapcsolatos gondolatok.Ez depresszió ? Amúgy a barátnőmmel megmaradtunk barátnak,de nem érzem magam jóképünek és úgy érzem ha ő nem lesz velem akkor senki sem.19/f
2015. jún. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátok, ismerösök társaságát keresd...Ha nincs ilyen személy, akivel tudnál őszinte lenni, érdemes pszichológuson gondolkozni, hiszen már felnőtt vagy, szülői engedély se kell hozzá.
2015. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hé! Nem szabad elkeseredni. Mármint természetesen ez az érzés meglesz még egy jó ideig. Velem is volt ilyen, mint sok más emberrel. És igen, kissé bedepizik ilyenkor az ember. De nem szabad ezért tönkretenned magad! Annyi fantasztikus ember van még, sokan járnak úgy, mint Te, hidd el! Az, hogy barátok maradtatok, nem feltétlenül jó dolog, ilyenkor sokszor jobb megszakítani minden kapcsolatot, ha ennyire kötődsz valakihez. Bevallom, én sem voltam rá képes.. De továbbléptem, és boldogabb vagyok, mint bármikor. Bezsélgess a barátaiddal, tölts velük több időt, próbálj másra gondolni, találj valami hobbit (sport, zene, bármi) és fel a fejjel!
2015. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!