Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk barátnőmmel de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátnőmmel de nem olyan dolog miatt? Barátság maradhat köztünk?

Figyelt kérdés

Sajnos távkapcsolatba kerültünk barátnőmmel , azelőtt nagyon jól kijöttünk egymással viszont egymás hiánya miatt már 1 hét elteltével szenvedtünk .


Szakítottunk de nem azért mert olyan követtünk el , csak jobbnak láttuk ezért .


Barátságban egyeztünk meg , azóta is nagyon jól elbeszélgetünk egymással .


Szerintetek meg fog maradni ez a viszony köztünk ? Mással előfordult már hasonló ?



2015. jún. 23. 18:26
 1/3 anonim válasza:

Szerintem megmaradhat a jó viszony, de csak akkor, ha túl tudjátok tenni magatokat a kapcsolaton. Mert egyszer úgyis alakul új szerelem, új viszony valamelyikőtöknek, és az akkor milyen érzés lesz? Feszültséget, fájdalmat szülhet majd köztetek.


De én hiszem, hogy az igazi szeretet átalakulhat, de el nem múlhat! Különben nem volt igazi. :)

Sok sikert Nektek!

2015. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miután egy rágót kiköptél a földre és csupa homok lett visszatennéd a zsebedbe?
2015. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én visszatenném azt a rágót, HA életemnek egy ritkafontos rágója lenne!!!!!

:)

2015. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!