Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is visszautasitanatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is visszautasitanatok ezt a kereset a lánynak?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy sráctol, hogy tudunk-e beszelgetni ( természetesen élőben :D ) az edzése elott, de azt mondta, hogy hat O nem akar


Jövőre elmegy másik suliba, tudja ( legalábbis remelem "leesett" neki), hogy nagyon tetszik nekem, es én tudom, hogy ezt O viszont nem "viszonozza"

Nem is vártam volna bármit ettől a beszélgetéstol, mert nem valtozott volna meg ettől a véleménye :D

Csak jo lett volna beszelgetni es 1-2 dolgok elmondani neki :/


Miert volt olyan nagy keres 10-15 perc? :(

Fiúk! Ti is így reagalnatok egy ilyen keresre/kérdésre?



2015. jún. 30. 00:01
 1/3 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem,de ha nem akarnék semmit sem,azt még az elején le is szögezném.
2015. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

O konkrétan nem mondta, hogy nem akar semmit

, de 1 válasza utan 99,99999%, hogy nem akar :/

2015. jún. 30. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én 8. osztály után a volt barátnőmtől (akkori osztálytársamtól) megtudtam, hogy tetszem neki, az egy "odarángatós" beszélgetés során történt. Nekem nem tetszett, soha nem is néztem rá úgy, de hát elmondta, hogy mit érez irántam, én akkor szó nélkül (nem bunkó faképnél hagyósan) elmentem onnét. Azt hiszem, így is érezte, hogy én nem szeretnék vele semmit.


Később aztán nem tudom hogyan, sikerült újra beszélgetésre hívni (szintén győzködés és a barátnői nyomására). Akkor azt mondta, hogy próbáljuk meg, majd beleszeretek én is, és szép lesz, ha pedig nem, akkor nem erőltetjük. Hát...sohasem szerettem, esetleg vonzódtam hozzá, de igazán nem. Új iskola, új lányok, és kiderült még szeptemberben vége felé, hogy nem fog menni. Az a hónap már elég szenvedős volt, összesen 3 hónapig tartott. (a vége már kifejezetten csúnya volt, hamarabb szólhattam volna neki, hogy nem megy részemről) Én most is minden érzelem nélkül meséltem el, nem tudtam beleszeretni. Bár 17 éves vagyok, szóval ennyi idő után már végképp.


Szóval, ha a fiú nem szeretné, szerintem ne erőltesd, annak nem lesz jó vége. Erről a beszélgetésre hívásról nincs jó tapasztalatom. Persze nem szeretnélek elkeseríteni, nem feltétlen ez az oka, hogy nem akar beszélni veled. Sok sikert! :)

2015. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!