Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki Avon-ozik? Le tudná nekem írni, hogy mi a lényege ennek, miből van kereset, hogyan zajlik, stb.

Figyelt kérdés
Köszönöm! :)
2015. máj. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csinálom, így a menetét nem igazán tudom, de egy időben tesóm Oriflamezett, így kicsit ismerős.


A lényege az, hogy aki tőled vásárol, annak a katalógusban szereplő árért adod el, de Neked kevesebbet kell fizetni érte. A kettő közötti különbözet marad "Neked". (Bár gondolom ebből is kell valamilyen formában adózni, ezt már nem ismerem annyira.)

2015. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. máj. 13. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben regisztrálsz és sikerül vásárlókat találni a katalógusból (ami nem nehéz), úgy sávosan egyre nagyobb a jutalék. A megrendelés 6500 Ft-tól 15% az árengedmény, 21000 Ft fölötti rendelésnél 20% és így tovább. Nagyon egyszerűen, és főleg az elején nekem ennyi elég volt ahhoz, hogy elkezdjem. Szép jövedelemkiegészítés lehet már az elején is. Rendelni egyszerű, akár az internetes felületen keresztül is, amennyiben a postára kéred a csomagot, úgy az ingyenes. Téged érdekel?
2015. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!