Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most egy lány teljesen féltéke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy lány teljesen féltékeny rám? Ennyire lesüllyedt?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány, akit kb 3 hónapja ismertem meg jobban. Láttam rajta hogy érdeklem, és egyszercsak a legjobb barátnője aki kb 10 éve az, elküldött tőle, azt mondva hogy neki más fiuk jönnek be, meg csak barátként tekint rám. Tegnap meg rájött hogy megismerkedtem egy lánnyal, és erre teljesen ideges lett, snapchaten elkezdett meztelen képeket küldözgetnni, hívni ide-oda bulizni, meg a régi képeimet és bejegyzéesimet lájkolta facen azért hogy felfigyeljek rá xdd. Mitévő legyek?
2015. jún. 30. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
viszonozd:D
2015. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!