Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagálnak furán arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak furán arra a lányok, ha megszólítom őket utcán, villamoson vagy akárhol?

Figyelt kérdés
és nem ismerkedés céljából! hanem valami megjegyzést teszek, nem is azzal kapcsolatban h szépek, hanem bármi apró dolgot, vagy beleszólok a beszélgetésbe, de nem bunkón, vagy kérdezek akármit csakúgy egy idegen lánytól..mintha ufónak néznének pedig csak ilyen a természetem, öregekkel is elbeszélek akár villamoson ha úgy van :D ők ezt nagyon nagyom jól reagálnak rá :D de pl ma tescóban a csipszeket nézegettem és egy olyan 17 év körüli lánytól kérdeztem, szerinted melyik a legjobb? erre úgy megijedt hogy elképesztő, de miért?
2015. júl. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szoktak hozzá, hogy egy idegen hozzájuk szól :D A bulikban ez normális, bárki bekapcsolódhat a beszélgetésbe, mint ahogy te is a leírtak alapján, de én is meglepődnék ha valaki random elkezdene hozzám beszélni, akit nem ismerek :D

17f

2015. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vásárolok,utazok stb.. teljesen el vagyok merülve a gondolataimban, így amikor jön valaki és hozzám szól gyakran azt sem tudom, hogy mi van. Ilyenkor tökre zavarba tudok jönni.:) Szerintem ez sokakkal van így.
2015. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan a másodikhoz, nálam is ez a helyzet :D Meg persze kicsit szokatlan, ha valaki megkérdezi tőlem, hogy szerintem melyik a legjobb chips :D vagy akármit :D de én szívesen szoktam válaszolni, főleg ha még helyes is a srác :)
2015. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!