Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lány barátomba, de Ő már mással ismerkedik. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom ami pár napja ért véget, közben nagyon megkedveltem a legjobb barátomat (félreértés ne essék, lány) akiről tudtam, hogy járna velem, mert már beszéltünk róla. Szakítottam barátnőmmel, mert rájöttem, nekem Ő kell. De amikor ezt elmondtam neki, már késő volt, mert elkezdett egy fiúval randizni. Ez nem nagy dolog, tudom, de úgy látszik, hogy lekéstem. Mit tudnék tenni? Nem akarom elveszíteni.

Eddig tudomásom szerint egyszer volt randijuk.



2015. júl. 8. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt is elmondtam neki, hogy szeretem, ami lehet, hogy hiba volt...
2015. júl. 8. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:
eléggé hiba volt... max azt kellett mondani h tetszel. De ha egy lánynak az elején azt mondod hogy szeretlek vagy szerelmes avgyok beléd akkor megilyed és elkezd lekaparni
2015. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen.. keson kapcsoltam akkor:/ egy kis "semmibe vetel" segithetne? ha hanyagolnam par napig
2015. júl. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!