Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire erkölcsös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire erkölcsös dolog a smárolás? Attól, ha egy lány járás nélkül is smárol egyszer-egyszer valakivel az mar elítélendő? Persze feltéve, hogy nincs kapcsolata épp.

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Erkölcs ide vagy oda, meglehet csókolni egy srácot anélkül is ha járnánk.

Mondjuk lányoknál ez nem annyira gyakori mint fiúknál, de ha ott nem elítélendő akkor miért lányoknál lenne az ?:) Szerintem nem gond, bár azért egymás után 5 különböző sráccal ne próbáld ki :)

2015. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk lányoknál ez nem annyira gyakori mint fiúknál,"


Nos, alapesetben a fiúk lányokkal smárolnak :)

Ha a lányoknál ritkább, akkor jön az egyetlen egy megoldás, hogy a fiúk fiúkkal smárolnak :D

2015. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja. :))

Bár gyakoribb hogy a fiúk kezdeményeznek. :)

2015. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mondjuk lányoknál ez nem annyira gyakori mint fiúknál,"

Ezt úgy tessék érteni hogy fiúk kezdeményeznek inkább. :) elnézést a kétértelműségért. :))

2015. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nincs gondom még az egyéjszakás kalandokkal sem, ha egyik fél sincs kapcsolatban, és mindketten annak tartják ami-egyszeri testi kapcsolat.
2015. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!