Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan hogy eleinte nem érdekelt az illető, esetleg egy bulis smárolás volt és annyiban akartátok hagyni, aztán felbukkant és megváltozott a dolog idővel?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezdtetek vele beszélgetni,elkezdett érdekelni esetleg egy idő után ? Elmesélnétek a ti történeteteket ha volt ilyen ? Az enyém : Egy buliban csókolóztunk,aztán beszélgettünk 2x talán és ennyiben maradt...Nem érdekelt egyáltalán a srác,éltem az életem majd felbukkant..És meglepően jót beszélgetünk azóta..:) 20/L
2015. júl. 7. 22:12
 1/2 anonim válasza:
Igen,nekem igy lett kapcsolatom😄
2015. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Egy buliban smàroltunk aztan par het múlva mégegyszer, aztàn asszem még egyszer. Megbeszeltünk közös bulizast sznapja vagy mi volt.Akkor màssal csőrözött,de utolag megtudta , hogy vittem neki egy üveg pezsgőt ajàndékba. "Randiztunk " következő alkalommal együtt mentünk bulizni. Mind a kétszer az àgyàba kötöttem ki. Végűl kicsit beleszerettem de ő folytatta a bohém életet. Végűl ő belém de akkor màr màsképp volt a helyzet.
2016. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!