Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi az első két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi az első két dolog ami fontos egy férfiban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeressen,tiszteljen stb.
2015. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

1.Ne csaljon meg, szeressen

2. Legyen őszinte

2015. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1.legyen normális

2.ne csak arra hajtson

2015. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte, ne arra hajtson, ahogy ezt előttem is írták.
2015. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
okés ez eddig stimmel,de hogy ne arra hajtson oké ,de hát az is fontos része egy kapcsolatnak mert a legtöbb vita annak hiánya miatt kezdődik,és biztos ha lesz valakim olyan örömöt és boldogságot igyekszek neki teremteni amilyet csak tudok persze ha nem akarna olyan jellegű dolgot csinálni megérteném javítsatok ki ha tévedek ,bár szerintem egy kapcsolatban fontosak a testi dolgok is
2015. júl. 3. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Fontosak is de azért ne rohanjon le legelőször .
2015. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
drága :D nem állt szándékomban ,amúgy nem azért de amelyikőtök egyke annak van kedve képcseréhez mert azért párokat nem akarok a testemmel fárasztani ,de kíváncsi vagyok milyenes
2015. júl. 3. 23:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Bárcsak ismernèk ilyen lámyokat akiknek a normálisság, tisztelet, stb a fontos. 17/F
2015. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Igaz Szeretet (ebben ugye minden olyan dolog benne van mint pl. a hűség ,őszinteség , törődés, tisztelet stb.)

2. Legyen okos/intelligens ,tehát legyenek jó iskolai eredményei ,valamint lehessen vele mélyen ,komolyan beszélgetni filozófia ,tudomány ,irodalom vagy hasonló témákban (ehhez ugye szükséges egy saját világszemlélet)

2015. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az őszinteség tisztelet meg bizalom egy kapcsolat alapja ,van egyfajta világnézetem és mindennel kapcsolatban meg van a véleményem szóval bármiről elbeszélgetek és ha nem is okosnak ,de intelligensnek tartom magam
2015. júl. 7. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!