Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ha barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ha barátnőm úgysem lesz, de nem akarok haszontalan senki maradni?

Figyelt kérdés

Adnátok ötleteket hogy mit csinálhatok nagykoromban amivel nem érzem magam haszontalan senkinek?


(Önkéntes munkán kívül)


Mert egyedül nem igazán tudom/akarom majd eltölteni az időt munkán kívül... Baratnőm úgysem lesz akkor meg ne legyen haszontalan ha nem köt le semmi.


16/f


2015. máj. 18. 16:38
 1/7 anonim válasza:

Miből gondolod hogy nem lesz barátnőd?

Egyébként pedig szerintem kezdj el valamit sportolni, vagy járjál kondizni.

2015. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó.. Tudom én azt előre hogy nem lesz.. :)


Csunya vagyok

Nem járok sportolni mert mindenből béna vagyok (kivéve bicikli) azta....

Kondit úgy is feladom

Nem járok sehova ezért beszélgetnem sincs miről

Kisvárosban lakom


Szóval ezek tökéletes körülmények ahoz hogy ne kelljek senkinek.


A másikra... Ahogy mondtam minden sportból béna vagyok (nem tudok focizni, kosarazni se..)


Kondit úgy is feladom..


Ezért akarok inkább valamit amivel masoknak segíthetek ha már nekem senkim se lesz.

2015. máj. 18. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanúlj sokat, menj egyetemre ha kijártad a középsulit. Költözz messzire otthonról, és a levegőváltozás jót fog tenni. Van olyan ismerősöm aki 20 éves koráig egy senki volt, de az egyetemi évek után lett egy csomó barátja. Jelenleg két szállodája van Németországban, van családja, gyerekei akiket imád, sikeres üzletember és élvezi az életet.

Ennyi évesen még nem szabad feladni. Jó persze mondom ezt én 20 évesen full depressziósan. De mindenki ki tud tőrni, csak akarni kell.

2015. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hozzáállással ne csodálkozz. Tessék szépen eljárni szórakozni és beszélgetni emberekkel!
2015. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom :) Tudom jól hogy így soha nem lesz és ez így is fog maradni mert én gyáva vagyok ezen változtatni és ezért akarom inkább valamivel eltölteni az időt hogy másokon segítsek.
2015. máj. 18. 18:18
 6/7 anonim válasza:

Apafej akkor kezdj el ezen aggodni mikor 25+ felett vagy es meg nem volt senkid...


Üdv:


28 éves szüz pasi...

2015. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj! Először is mindenki talál valakit előbb utóbb. Lesz xmajd valaki akinek te leszel a legcsodálatosabb még ha állításod szerint csúnya vagy s edzettlen. Hogy én hány embert ismerek aki 18 éves korában kezdett csajozni. Amúgy meg tuti van aki érted epekedik csak nem veszed észre. Addig is kösd le magad. Mi az hogy a kondit úgy is feladod? Hát legyen elég akaratot ahhoz hogy mondjuk jobb kondiban legyél és akkor talán a lányoknak is jobban be fogsz jönni. Épp ez a baj talán a csajozáshoz is így álssz hozzá. Mert már ezt is feladtad mint ahogy az kiderült a kérdésből. Járj el bulizni minen tizenéves haszontalan. Tisztelem hogy hasznosat akarsz csinálni de éldd az életed ne fordulj be! Ha ilyen depis módon viselkedsz nem.is fognak erdeklodni a csajok. Legyel eletvidam haver!
2015. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!