Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreed kérdése:

Mit tehetek ha az egyik fényképem felkerült ide, a tudtom nélkül? Természetesen azóta sikerült eltávolíttatni, de jó lenne megtudni, ki lehetett. Azért ide írom, mert ide lett kirakva. Valaki hátha tudna infót adni. Vagy ezt már nem is tudom meg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 14:02
 1/6 Férfi15 ***** válasza:
Honnan tudjuk hogy ki lehetett ha nem tudjuk hogy hogy nézel ki?
2015. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi,hogyan deríthetem ki.
2015. júl. 11. 14:11
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom melyik képem lehetett,mert reggelre eltávolították,csak szóltak hogy fenn volt.
2015. júl. 11. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
valaki biztos feltette képfeltöltésre. Amúgy az ilyeneket törlik, mert a szabályzatba benne van hogy másról képet feltölteni (magánember) tilos
2015. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,bár ha nem is tudom meg,ki volt,de legalább nem marad fenn.
2015. júl. 11. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Azt se tudjuk ki vagy bąźdmęg.. Naponta tudom milyen sok képet töltenek fel ide...? {-_-}


Meg amúgy se érdekel.. Szerintem te voltál, csak mivel akkor nem kaptál semmit, most próbálod magad reklámozni..

2015. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!