Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel már több mint 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már több mint 1 év és 1 hónapja vagyunk együtt. Én voltam neki a "mérföld kő" a szerelemben. Nincs túl szép elő élete szerelem téren. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Én 17, ő 18 éves. Előző barátjával másfél évet voltak együtt, de még mindig beszének ami nekem rohadt szarul esik, ami a legszebb, hogy dugdossa előlem barátnőm hogy miket beszélnek. Van mikor van 6-7 nemfogadottja a volt barátjától, de mikor következőnek odanézek már kitörölte. Naplójába is bele szoktam nézni, tudom nem túl szép dolog ez de végső elkeseredésemben mit várjak? Ott idézget ki a beszélgetésükből ahol olyanok állnak, hogy " nem fogom hagyni hogy elvesszen az éned mert nem ezt a *név* ismertem meg benned. " ezt barátnőm írta neki. Tali ki lőve kettőjük közt, mert hálistennek messze lakik az a féreg.1x taliztak de abból nagy botrány lett köztem és a párom közt. Volt már többször is ebből vita h nem akarom h vele beszéljen. "Akkor kivel beszélhet rajtam kívül? " "Nekem ez így nemmegy, nem talizok rajtad kívül senkivel, nem beszélhetek akivel akarok" AHA. Egy volt o. társamra (csajra) ráírtam és azon ugy kiakadt hogy az hihetetlen. Ő meg ott nosztallgiázgat vele meg isten tudja mivan, már elegem van. Hogy mondjam el neki, hogy végre leakadjanak egymásról?

2015. júl. 12. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy válasszon. Vagy te, vagy az exe. Ha az exét választja akkor bekaphatja, ha téged választ akkor meg éldegéljetek amíg meg nem haltok :D
2015. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu!

Az ilyen lányokkal ilyen helyzetben határozottan kell beszélni. Vagy az exe, vagy te.

2015. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!