Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Csak beképzelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Először is, aki ítélkezni szeretne, és/vagy beszólni, az inkább ne is olvassa el.


Tegnapelőtt a barátnőmmel elmentünk valami fesztivál-szerűséghez és ittunk kicsit. (Nem voltunk részegek, csak jól éreztük magunkat) Odajött hozzánk az egyik ismerősünk a haverjával, akivel elég sokat beszélgettem, majd elmentünk sétálni. Nagyon aranyosnak tűnt, tetszett és elkezdtünk smárolni. Nekem ez volt életem első csókja. A baj csak az, hogy az emberek azt mondják, hogy az első csók nem élvezetes és csak akkor igazán jó, ha már a két fél ismerik egymást, stb. Én mégis nagyon jónak éreztem és azóta nem tudom elfelejteni. (Azon az estén több csók is volt, de azóta nem beszéltem/találkoztam a fiúval.) Szerintetek csak beképzelem, és csak azért érzem ezt, mert az első csók volt? Vagy mi? Szerintetek? 15/l.



2015. júl. 12. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy előtte nem ismertem a fiút.
2015. júl. 12. 18:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazad lehet amugy kb menyit ittal?
2015. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint abban van igazam, hogy beképzelem? 2-3 vodkát. Miért?
2015. júl. 12. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban hogy beképzeled
2015. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
új tapasztalat. ennyi.
2015. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felejtsd el ezt a "húú de fontos kell legyen az első csók" meg "húú azzal kell akit szeretsz". nekem is kb. ilyen volt az első smárolás, és imádtam. hidd el, azoknak nem jó visszaemlékezni az első csókra, akik annyira megszervezték, kivárták az alkalmat, hogy azzal történjen akit "szeret" (s a végén még szakítanak is...). szóval élvezzed, ne parázz, élj a mának ;)

15/L

2015. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

smárolás -> érzelmek nélkül

csók -> érzelmekkel


Lehet, hogy ez jó volt, mivel nincs összehasonlítási alapod. Majd ha szerelemből teszed ugyanezt, rájössz, mennyire is sza.r volt ez ahhoz képest.

2015. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2015. júl. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!