Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, vagy csak...

Lehetek terhes, vagy csak beképzelem a dolgot?

Figyelt kérdés
Két hete feküdtem le a barátommal, óvszerrel védekeztünk, barátom szerint nem szakadt ki, de tüzetesen nem vizsgáltuk át. Nekem a héten kellett volna megjönnie, ma kis pecsételő vérzés volt, ami eddig sosem fordult még elő. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, vagy csak beképzelem és a stressz miatt ilyen? 18/L

2015. jún. 20. 23:47
 1/3 anonim válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nme lehetsz terhes. A menstruáció sok mindentől változhat - stressztől, cisztáktól... De mindenesetre vegyél egy tesztet és a reggeli eslső vizeletből csináld meg.
2015. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem szakadt és nem csúszott le nem valószínű hogy terhes vagy. reggeli vizeletből csinálj egy tesztet.

akkor megnyugszol.

18 évesen meg nem ritka hogy késik, vagy kimarad egy egy hónap.

2015. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta hál istennek megjött rendesen, de azért csinálok tesztet, hogy megnyugodjak :)
2015. jún. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!