Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz ember vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődik, hogy nem olyan rég megismertem egy srácot. Eleve nagyon szimpatikus volt, aztan az idő során beleszerettrm. Ő kiment három hétre Máltára, közben itthon történtek dolgok. Az egyik nagyon jó fiú barátom részegen szerelmet vallozt nekem, és mivel nem voltam biztos az érzéseimben, megcsókoltam. Aztán mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy. A barátaim srác tagjai ezek után, nagyon berágtak rám, a fiú teljesen maga alatt volt, engem meg gyötört a bűntudat. Úgy voltam vele egy próbát megér, úgyhogy összejöttem a sráccal. Csak időközben visszajött a másik srác Máltáról... A pasim elutazott családi nyaralásra, de a társaságunk tartott egy elég durva házibulit... Ott nagyon összemelegedtem a máltai fiúval, többek között megujjazott. Abban maradtunk, hogy ezt nem mondjuk el senkinek, de hát a barátnőimet nem tudtam átverni, tudták, hogy volt valami, úgyhogy elmondtam nekik. Ezek után a máltai fiú került, mert utólag rossz döntésnek tartotta az egészet, majd kiment családi nyaralásra Angliába... Amég nem volt itthon se ő, se a fiúm, találkoztam a barátnőm expasijával, akivel eddig nagyon jó barátok voltunk... Csak, amikor felmentünk hozzájuk a srác rám nyomult. Ez elején még elhúzódtam, meg mondtam, hogy ne, de aztán olyan jó volt, hogy nem ellenkeztem. Ezzel a sráccal is odáig jutottam, mint a máltai fiúval a buliban és ezt megtudta a barátnőm, akinek a srác az exe. Amikor visszajött a pasim, rögtön szakítottam vele, nem akartam még jobban összekuszálni a dolgokat. Most a barátnőm utál és valószínüleg elmondta a srácnak, hogy tudják mi történt, mert a máltai srác beszélni se akar velem, mert elmondtam a barátnőimnek. És most itt vagyok és azon gondolkozom, hogy tehetném jóvá az egészet, mert nagyon bánt, hogy így alakult, és sokmindent megváltoztatnék, ha lehetne... És azon kattogok, hogy egyáltalán megérdemlem-e, hogy jobb legyen e helyzetem...

2015. júl. 13. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Miert csodalkozol ezen? Huseg a kapcsolatban az egyik legfontosabb, nem hinnem hogy hamar megbocsatanak, kepzeld el az esetet forditva..
2015. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Rossz ember? Nem.

Ri**nc? Igen.


Fogalmad sincs, mi az szerelem, neked csak a sunid viszketett. De talán szerencséd lesz, és egyszer felnősz egy komoly kapcsolathoz is. De javasolnám, hogy addig is próbáld kicsit visszafogni magad, mert a nemi betegségek gyorsan terjednek, a barátok meg gyorsan fogynak, ha látják, mit művelsz...

2015. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj nem vagy rossz ember :) ;)

Csak egy ribi

2015. júl. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ordas nagy r1b@nc vagy
2015. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Ugy kell nekik! Miért nem vittek magukkal Máltára, Anglába, családi nyaralásra stb. Itt hagytak árván. Csak kellett valahogy' vigasztalodnod. Örüljenek, hogy csak az ujjukra ugrottál rá nem a farkukra.
2015. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan? Egy srac akit alig ismersz radnyomul,es maris szabad neki a palya? TENYLEG? Sajnalom a pasidat,hogy beledszeretett. Te meg csak kihasznaltad az erzeseit. Ujabb pelda arra,hogy egy nobe se szabad megbizni.;)
2015. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%

"Ujabb pelda arra,hogy egy nobe se szabad megbizni.;)"


Nőben meg lehet bízni, a kislányokban nem szabad.

2015. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen, az vagy, és még R-betűs is.

Jóvá ezt már nem teheted, de mondjuk igyekezhetnél olyan irányba fejlődni, hogy ne kavarj fűvel-fával, csak mert épp pár napig nem tudsz találkozni a "pasiddal".

Valahol itt kezdődik egy kapcsolat, hogy csak addig vagy-e hűséges, ameddig ott van veled, vagy akkor is, ha távol van tőled?

Mindegy, ezért jó leckét kaptál, tegyük hozzá, megérdemelten. A múltat már nem változtathatod meg, de a jövőben törekedhetsz arra, hogy ne te legyél a környék ribije, akit ha nincs otthon a pasija, bárki megujjazhat.

2015. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
#7: Nőkben meg lehet, lányokban meg lehet, ribаncokban nem.
2015. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nincs nagy kulonbseg a ketto kozott,kedves utolso.:)
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!