Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal évek óta együtt vagyok, nagyon szeretjük egymást. Neki van egy lassan 15 éves lánya akivel soha nem volt jó kapcsolatom. Ebben mindketten hibásak vagyunk, szerintem. Ő biztos hogy titkon vágyik az édesanyjára aki elhagyta és sajnos nem kiváncsi rá. Én pedig sohasem tudtam őt szeretni. Soha nem bántottam meg őt, elfogadom őt bár nagyon nagyon sok probléma van vele, de nyolc év óta nem tudom őt megszeretni. Mindig is mellette álltam ha kellett, elláttam őt, gondoskodtam róla...de soha nem tudtam és nem is fogom már megszeretni. Nem született közös gyerekünk a párommal, eleinte akart utána pedig már nem jött össze. Most pedig mér kifutok az időből, nem akarhatom hogy a gyerekemet ha esetleg lenne ne tudjam felnevelni, vagy nyugdíjas legyek mikor ő még tini...bár nagyon nagyon vágytam mindig is gyerekre, üresnek , semminek érzem sokszor igy magam. Nagyon rossz ember vagyok amiért nem tudom a nevelt lányomat szeretni? Nagyon sokszor van emiatt lelkiismeret furdalásom.
2015. jún. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy rossz ember.


A sajátodnál mást nem lehet jobban szeretni.

2015. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es: A kérdezőnek nincs saját gyereke!

Kérdező, gondolom te is tudod,hogy ennyi miatt nem vagy rossz ember. Hogy egyébként az vagy-e azt nem tudom,mert nem ismerlek, de azért mert nem szeretsz egy számodra tulajdonképpen idegent nem vagy rossz.

2015. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is bizonyítja, hogy ettől nem vagy rossz ember, hogy lelkiismeret furdalásod van miatta. Ha rossz ember lennél, biztosan nem lenne:S
2015. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz ember! Fölneveltétek együtt a lányt, hogy nem szereted annyira mint ha a sajátod lenne, teljesen természetes. Emiatt ne legyen rossz érzésed, mert nem vagy rossz ember!
2015. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember.
2015. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint már előttem válaszolták, nem vagy rossz ember, hiszen még lelkiismeret furdalásod is van miatta. Az emberek ilyenek, van, akit megszeretünk pár hónap alatt, viszont van, akit évek alatt sem tudunk megszeretni, ez ilyen, szeretet nem alakul ki "parancsszóra". Ez viszont tényleg nem tesz rossz emberré. Ha ennyire bánt a dolog, néha elmehetnétek közös programokra. :) Ő is most került abba a korba, amikor már érdeklki a sminkelés, a divat, elmehetnétek együtt moziba, vásárolgatni, hátha kialakul köztetek egy jobb kapcsolat. :)
2015. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!