Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz ember az alfahímek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz ember az alfahímek nagy része?

Figyelt kérdés

Férfiként úgy vettem észre, hogy azoknak a férfiaknak, akikért a nôk rajonganak (alfahímek) kb. 90%-a nem valami jó ember. (Tisztelet a kivételnek.)

Miért?



2015. júl. 12. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismered mindegyiküket személyesen?
2015. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon szoktam röhögni rengeteget, amikor egy rosszindulatú, hazudozó féreg alakot fényeznek a csajok, csak mert tetszik nekik, vagy szerelmesek belé.


Hónapokon keresztül volt a közvetlen közelemben egy ilyen nő, nagyon durva eset volt, úgyhogy tudom, miről beszélek. A hapsija orrba-szájba csalta, az éveken át tartó kapcsolatukat végighazudozta, végigkamuzta, a csaj meg úgy bele volt esve, hogy az elképesztő. Olyanokat mesélt róla, úgy próbálta tömjénezni, hogy ő egy nagyon elfoglalt ember, nem mindig ér rá, vidéken sokat dolgozik, sokat tanul, közben a srác másik 2-3 ringyóval kavart a háta mögött, az egyik ribije két emelettel feljebb volt, ahol laktak. :D A sunyi drog- és csempészügyeit meg se említem a gyereknek, meg ezenkívül sok embernek tartozott, sok embert át is vágott.


Na az ilyen f#szkalapokba szerelmes a nők nagy része.

2015. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ámítástechnika - Csak az ilyen naivak, mint az az ismerősöd.
2015. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1: Nem, ezért is azt írtam, hogy nagy része, és nem azt, hogy mindegyik. Az általam ismertek nagy része az.


2: Igen, sajnos tényleg vannak ilyen nők, de nálam ezek automatikusan nem vevődnek figyelembe párkereséskor. :D

2015. júl. 12. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Az általad ismertek nagy része, és nem feltétlenül a világon az összes nagy része. :-) Pontosítsuk, jó? :-)


Amúgy meg érdekelne, mit jelent neked az, hogy alfahím.

2015. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Az általad ismertek nagy része, és nem feltétlenül a világon az összes nagy része. :-) Pontosítsuk, jó? :-)"


A szavazások előtti felméréseken is csak a szavazók egy töredékétől kérdezik meg, hogy kire szavaz, mégis nagyjából meg lehet tippelni a felmérések alapján a szavazás kimenetelét.



"Amúgy meg érdekelne, mit jelent neked az, hogy alfahím."


Magabiztos, vezető típus, határozott, bejön a nőknek stb.

2015. júl. 12. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

#2

Ez az a jelenség, amikor a külső mindent felülír a nő számára. Lehet akármilyen tahó, bunkó, alázhatja, csalhatja a nőt, tudja, hogy úgyis vissza fog menni hozzá.

2015. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, a te megfogalmazásodban én is ismerek akkor alfahímeket, jót is és rosszat is, és nem a rosszak vannak többen.
2015. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert az izgalmat látják bennük, a hatalmat. Csak épp valamiért azt nem tudják elfogadni, hogy ez előbb-utóbb megcsalással, megalázással jár, sőt sok esetben lelki-testi terrorral. Rengeteg nő van, aki ezt elviseli az elvakultsága miatt, ez pedig hatalmas csalódás a normális férfiaknak. Ha egy nő ennyire tartja magát, hogy várhatná el, hogy a férfiak többre tartsák?
2015. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
***
2019. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!